PilateSystem

Bir spor eğitim programı olan BodySystem Education Programme 2013 yılında kurulmuştur. BodySystem’in Pilates birimi olan PilateSystem ise hızla profesyonel Pilates topluluğuna sıkıca ve köklü bir şekilde tutunmuştur.

PilateSystem, Pilates Antrenörlüğü öğreten, Joseph Pilates’in klasik pilates yöntemini anlatan ve uygulatan bir eğitim programıdır. Bu eğitimler çeşitli kademelerden oluşur ve meslekte lider olmanız için ihtiyacınız olan her şeyi öğretir. Doğru ve klasik teknikle doğru eğitmenlik için çok fazla sayıda eğitimler ve kurslar açarak stüdyoların eğitim ihtiyaçlarını takip etmekte ve Workshop’lar düzenlemekteyiz.

PilateSystem eğitim programı Klasik Pilates Yöntemine dayanmakla birlikte, size “sadece ne öğreteceğinizi değil, neyi nasıl öğreteceğinizi” öğretir. Bu sistematik ve birbirine geçmiş eğitim programı sizin başarılı olmanız için gerekli olan her şeyi içermektedir. Eğitim programına ülkemiz eğitmenlerinin ihtiyacı olan GymBall, MiniBall, LastikBand ve Çember gibi ekipmanlar ile alternatif hareketler ve modifikasyonlar da dahil edilmiştir.